КОД 95 – обов’язковий сертифікат, необхідний для роботи водієм в транспортній компанії Європейського Союзу. Потрібний при управлінні транспортним засобом понад 3,5 тонн. Цей документ необхідний для підтвердження достатньої кваліфікації водія, необхідної для перевезення пасажирів і вантажів на далекі відстані.

КОД 95 обов’язковий документ для водіїв, що здійснюють перевезення вантажів за бортовими журналами ЄКМТ для українських компаній.

 

Дорожні служби в країнах Євросоюзу шанобливо стежать за безпекою керування далекобійним транспортом шоферами, з правами категорій “С”, “D” та “Е”, а також мають довідки про проходження медичної комісії.

Код 95 позбавить свого власника зайвих проблем і неприємностей при роботі на міжнародних трасах.

 

Таємничий термін 95, для громадян Євросоюзу вказується в графі 12 в посвідченні водія. Число 95, є офіційним визначенням права доступу до професійного управління транспортним засобом, підтвердженим відповідною кваліфікацією. Дата знаходиться за числом “95” – це інформація про термін дії останнього періодичного навчання або курсу кваліфікації. У день закінчення зазначеної дати, власник документа втрачає право на керування транспортним засобом в якості професії, якщо не оформив раніше наступного періодичного навчання, що підтверджує кваліфікацію, а також не отримав відповідного психологічного та медичного огляду. Відповідно до директиви Європейського союзу, водій виконуючий вантажні або пасажирські перевезення, повинен кожні 5 років проходити курс кваліфікації, психологічний і медичний огляди, тим самим проводячи заміну посвідчення водія кожні 5 років.

Громадяни країн, що не входять до Євросоюзу, після проходження курсу підготовки водіїв, також отримують сертифікат про професійну кваліфікацію за винятком того, що код 95 не вноситься в їх водійське посвідчення.

 

Для отримання КОД 95 потрібні такі документи:

  1. Паспорт – 1, 2 сторінки та реєстрацію (прописка).
  2. Ідентифікаційний код.
  3. Фото обличчя водія 3х4., на білому або світлому фоні.
  4. Закордонний паспорт.

Термін дії свідоцтва КОД 95 – п’ять років. Термін дії може бути продовжений.

Для консультацій щодо отримання свідоцтва КОД 95 телефонуйте за номером – 0668624094 або за номерами вказаними на сайті

Також Вас можуть зацікавити наші послуги:

Код 95 для водія

Свідоцтво ADR для водія

Отримання чіп карти водія

Сертифікація транспортних засобів

Реєстрація коду EORI в Україні

Ліцензія на міжнародні перевезення автомобільним транспортом

Переобладнання транспортних засобів

Транспортні ліцензії

Отримання дозволів ЄКМТ

Оскарження штрафів за порушення ПДР