Після тимчасової окупації окремих районів Донецької, Луганської областей та АР Крим постала проблема легалізації в Україні факту народження громадян на цих територіях. Документи про народження, які видають так звані органи влади є невстановленого зразка і на території України не визнаються та не мають юридичної сили.

Така ситуація позбавляє громадян можливості посвідчити факт народження дитини в Україні, реалізації права на отримання виплат при народженні, а також оформити інші документи.

Проте на практиці вже склалася законна процедура отримання українського зразка свідоцтва про народження особи на непідконтрольній території. Для цього потрібно звернутися до органів РАЦСу, отримати відмову в проведенні реєстрації народження, подати до суду заяву про встановлення факту народження, потім з рішенням суду знову звернутися до органів РАЦСу і отримати необхідне свідоцтво.

 

Юристи компанії «ЮБК» надають послуги зі складання всіх необхідних документів та представництва інтересів клієнта для отримання свідоцтва про народження. Скориставшись нашими послугами, ви не будете втрачати час в чергах та уникнете помилок при зверненні до суду.

 

Пакет документів для отримання українського свідоцтва про народження:

  1. Оригінал або дублікат довідки з пологового будинку.
  2. Оригінал свідоцтва народження, виданого на території ДНР, ЛНР або в Криму.
  3. Копія обмінної карти вагітної (за наявності).
  4. Копія паспортів та ідентифікаційних кодів батьків або лише матері, якщо дитина народилася не в шлюбі.
  5. Копія свідоцтва про шлюб (за наявності).

 

Строки отримання свідоцтва про народження близько одного місяця.

Тривалість строку залежить від завантаженості судів та часу необхідного на поштову доставку документів.

 

Також ми надаємо послуги з отримання українського свідоцтва про смерть особи в ДНР, ЛНР та Криму, перелік необхідних документів можна знайти тут.

 

Для замовлення наших послуг та в разі виникнення будь-яких питань звертайтеся за телефонами вказаними на сайті.