Фахівці компанії «Юридичний Бізнес Консалтинг» мають досвід в отриманні дозволів ЄКМТ, надають необхідну юридичну підтримку, не зупиняючись перед можливими труднощами та вирішують Вашу справу до переможного кінця.

Наші переваги:

 • найкоротший термін виконання робіт;
 • надання безкоштовних консультацій;
 • вигідна ціна від 7000 грн.

Дозвіл ЄКМТ – документ, який надає право на використання автомобільного транспортного засобу автомобільного перевізника – резидента для міжнародного автомобільного перевезення вантажу або проїзду без вантажу територією іноземних держав – членів ЄКМТ впродовж визначеного в ньому строку. Дозволи ЄКМТ використовуються під час перевезення вантажів автомобільним транспортом територією іноземних держав – членів ЄКМТ. Розподіл дозволів ЄКМТ та прав роботи за дозволами ЄКМТ серед автомобільних перевізників-резидентів здійснюється на конкурсних засадах. Рішення про оголошення конкурсу оформлюється наказом Міністерства інфраструктури України та оприлюднюється на його офіційному веб-сайті із зазначенням строків проведення конкурсу.

Порядок оформлення та видача дозволів ЄКМТ регулюється Порядком проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейської Конференції Міністрів Транспорту, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 20.08.2004 р. за № 757.

Порядок проведення конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ

 • До Міністерства інфраструктури України подаються листи-повідомлення про участь у конкурсі з розподілу дозволів ЄКМТ від автомобільних перевізників у період з 01 вересня до 15 вересня поточного року.
 • Перелік документів, які необхідні для оформлення листа-повідомлення:
  – Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт).
  – Паспорт та ІНН директора підприємства або ФОП.
  – Наявність ліцензії на право провадження господарської діяльності з міжнародних перевезень небезпечних вантажів та небезпечних відходів вантажними автомобілями, ліцензію на право здійснення міжнародних перевезень вантажів вантажними автомобілями (крім перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів).
  – Відомості про менеджера (управителя) з міжнародних перевезень.
  – Наявність на кожний автомобільний транспортний засіб ЄКМТ-сертифікат виробника транспортного засобу та ЄКМТ-сертифікат придатності до експлуатації («ЄВРО-5 безпечний» та вищої категорії).
  – Відомості про вартість транспортного засобу (звіт про фінансові результати або декларацію платника єдиного податку на 01 липня поточного року).
  – Виписка з ЄДР.

Звертаємо увагу!
Автомобільний транспортний засіб перебуває у власності або використовується на умовах фінансового лізингу. Видається дозвіл ЄКМТ юридичній особі або фізичній особі-підприємцю.

 • Подаються електронні анкети від автомобільних перевізників у період з 01 до 31 жовтня поточного року включно до Міністерства інфраструктури України. Важливо правильно заповнити електронну анкету. Інформація про кількість поданих для участі в конкурсі автомобільних транспортних засобів оприлюднена на офіційному веб-сайті Міністерства інфраструктури України.
 • Протокол та результати розподілу дозволів ЄКМТ оприлюднюються на офіційному веб-сайті Міністерства інфраструктури України до 10 грудня кожного року, а результати перерозподілу, переоформлення та анулювання – протягом трьох робочих днів з дня їх затвердження.
 • Оформлення дозволів ЄКМТ здійснюється в порядку черги відповідно до присвоєного персонального номера електронної анкети автомобільного перевізника в єдиній зведеній електронній таблиці автомобільних перевізників протягом 10 робочих днів з дня затвердження розподілу дозволів ЄКМТ.

 

Також Вас можуть зацікавити наші послуги:

Реєстрація коду EORI в Україні

Чіп карта водія

Ліцензія на міжнародні перевезення автомобільним транспортом

Транспортні ліцензії

 

КОМАНДА «ЮРИДИЧНИЙ БІЗНЕС КОНСАЛТИНГ»

 • завжди КОРЕКТНО готує всі необхідні документи відповідно до чинного законодавства.
 • надає безкоштовні консультації з процедурних питань оформлення дозволів ЄКМТ.
 • здійснює подальше супроводження клієнта в органах державної влади з метою отримання дозволів ЄКМТ, завжди з позитивним результатом.