Дозвіл ЄКМТ – документ, який надає право на використання автомобільного транспортного засобу автомобільного перевізника – резидента для міжнародного автомобільного перевезення вантажу або проїзду без вантажу територією іноземних держав – членів ЄКМТ впродовж визначеного в ньому строку. Дозволи ЄКМТ використовуються під час перевезення вантажів автомобільним транспортом територією іноземних держав – членів ЄКМТ. Розподіл дозволів ЄКМТ та прав роботи за дозволами ЄКМТ серед автомобільних перевізників-резидентів здійснюється на конкурсних засадах. Рішення про оголошення конкурсу оформлюється наказом Міністерства інфраструктури України та оприлюднюється на його офіційному веб-сайті із зазначенням строків проведення конкурсу.

Порядок оформлення та видача дозволів ЄКМТ регулюється Порядком проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейської Конференції Міністрів Транспорту, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 20.08.2004 р. за № 757.

Для участі в конкурсі з розподілу дозволів ЄКМТ необхідно подати відподну заяву через систему “ШЛЯХ”.

Перелік документів, які необхідні для оформлення такої заяви:
– Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт).
– Паспорт та ІНН директора підприємства або ФОП.
– Наявність ліцензії на право провадження господарської діяльності з міжнародних перевезень небезпечних вантажів та небезпечних відходів вантажними автомобілями, ліцензію на право здійснення міжнародних перевезень вантажів вантажними автомобілями (крім перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів).
– Відомості про менеджера (управителя) з міжнародних перевезень.
– Наявність на кожний автомобільний транспортний засіб ЄКМТ-сертифікат виробника транспортного засобу та ЄКМТ-сертифікат придатності до експлуатації («ЄВРО-5 безпечний» та вищої категорії).
– Виписка з ЄДР.

Наші переваги:

  • найкоротший термін виконання робіт;
  • надання безкоштовних консультацій;
  • вигідна ціна від 5000 грн.

Звертаємо увагу!
Автомобільний транспортний засіб перебуває у власності або використовується на умовах фінансового лізингу. Видається дозвіл ЄКМТ юридичній особі або фізичній особі-підприємцю.

 

Також Вас можуть зацікавити наші послуги:

Реєстрація коду EORI в Україні

Чіп карта водія

Ліцензія на міжнародні перевезення автомобільним транспортом

Транспортні ліцензії

 

КОМАНДА «ЮРИДИЧНИЙ БІЗНЕС КОНСАЛТИНГ»

  • завжди правильно готує всі необхідні документи відповідно до чинного законодавства.
  • надає безкоштовні консультації з процедурних питань оформлення дозволів ЄКМТ.
  • здійснює подальше супроводження клієнта в органах державної влади з метою отримання дозволів ЄКМТ, завжди з позитивним результатом.